Kamavi Story Film & Fotografia


WITAJCIE!

 

Od zawsze mieliśmy takie samo poczucie estetyki, ten sam zamysł i wizję – stąd też zrodził się pomysł połączenia naszych dwóch światów. Chcemy tworzyć fotografie i filmy, które będą ze sobą spójne pod każdym względem. W naszej pracy mało zobaczycie pozowania, sztucznych ujęć – stawiamy na NATURALNOŚĆ, EMOCJE I KLIMAT!

Wychodzimy poza schematy i razem w oryginalny i ponadczasowy sposób chcemy zapisywać Wasze historie.

Z tej strony Kasia i Patryk, miło nam Was poznać!

Jesteśmy duetem, który za pomocą sztuk wizualnych wychwytuje momenty z życia i kolekcjonuje je wszystkie razem. Używamy fotografii i filmowania do opowiadania Waszych pięknych historii, które często trudno opisać słowami. To właśnie te momenty są dla nas dowodem na to, że „raz, choćby przez krótką chwilę, wszystko było idealne.” 

A na co dzień? 

Jesteśmy małżeństwem! Pracujemy razem, uwielbiamy podróżować i poznawać to co nieznajome. Wychodzimy z założenia, że razem raźniej – stąd też połączyliśmy siły i stworzyliśmy Kamavi Story. Chcemy razem opowiadać Wasze piękne historie za pomocą filmów i fotografii, które będą ze sobą spójne nie tylko stylistycznie, ale też emocjonalnie. Mamy podobne patrzenie na świat, a w szczególności na piękno emocji i historii, na które zwracamy największą uwagę w naszej pracy. Czujcie się zaproszeni do naszego świata, i pozwólcie, że któregoś dnia opowiemy Waszą piękną historię.