Kamavi Story Film & Fotografia

ŚLUB I WESELE VILLA LOVE - SŁAWEK I LIOBA

ŚLUB I WESELE VILLA LOVE

Gdy dowiedzieliśmy się, że ślub Lioby oraz Sławka odbędzie się w Villi Love, to byliśmy bardzo szczęśliwi. Nie ukrywamy, że od dłuższego czasu obserwowaliśmy ten przecudny lokal zlokalizowany w Izdebniku i wyczekiwaliśmy na dzień, w którym będzie nam dane tam fotografować.

Podczas rozmowy z przyszłą Parą Młodą dowiedzieliśmy się, że wybór miejsca ich ślubu i wesela nie jest przypadkowy. Miejsce to musiało odzwierciedlać klimat planowanego wesela – nuta włoskiej ziemi połączona z przepięknie rozprzestrzeniającymi się widokami – bo jak się później okazało, nasza Pani Młoda ma… włoskie korzenie!

Dzień ślubu i wesela przypadał na 24 maja, lecz nie był on taki jak go sobie wszyscy wyobrażali – słoneczny i ciepły, lecz pochmurny i deszczowy. Kilka dni przed planowanym weselem nieustannie padał deszcz i powoli każdy tracił nadzieję na poprawę pogody. Każdy, lecz nie Lioba oraz Sławek. Gdy nadszedł najważniejszy dla nich dzień, do południa nadal utrzymywała się deszczowa aura.

Gdy powoli zbliżała się godzina ceremonii kościelnej i każdy zbierał się do drogi, to ni stąd ni zowąd, jakby ktoś jednym pstryknięciem palcami rozwiał czarne chmury zza których wyłoniło się przepiękne słońce. Nie sposób jest się domyśleć reakcji i zadowolenia, zarówno Pary Młodej, jak i pozostałych zebranych z nimi osób.

Po przyjeździe na miejsce ceremonii, Bazyliki w Wadowicach, ulice i chodniki były niemalże suche od mocno ogrzewającego ich słońca, które prowadziło ich do murów kościoła, gdzie za kilka chwil mieli powiedzieć sobie sakramentalne TAK.

Sama ceremonia obfitowała w ogrom emocji, czułości oraz ciepłych spojrzeń zarówno Pary Młodej, jak również osób tam zgromadzonych. Dodatkowo, atmosferę ubogacała pięknie śpiewająca schola.

Co było potem? Po przyjeździe do Villi Love każdy tam obecny, w tym Lioba i Sławek na dobre rozpoczęli celebrowanie ich najważniejszego dnia, dając tym samym upust emocji i radości, którymi emanowali wszystkich wokół siebie, w tym również nas.

Liobo, Sławku, to była czysta przyjemność uczestniczyć i być naocznym świadkiem Waszej miłości. Miłości, którą pozwoliliście nam opisać w poniższych klatkach fotografii. Przyznajemy się bez bicia, że była to dla nas największa radość, a zarazem najlepsze wyróżnienie cieszyć się z Wami Waszym szczerym szczęściem, szczęściem którego Wam życzymy po kres i dzień i dłużej.

Miejsce ceremonii: Bazylika Wadowice

Miejsce przyjęcia: Villa Love

Suknia ślubna: Nabla

Makijaż: Oie Beauty

Garnitur: Hugo Boss

Kwiaty, dekoracje: Bello Matrimonio

Film: Cinebury

Ślub i wesele VIlla Love